середа, 24 грудня 2014 р.

   З нетерпінням очікую 2015. Для Терезів він обіцяє бути чудовим, сповненим змін та наповнень. Підкупляє те, що позитив прогнозують буквально по усіх фронтах: зміна роботи (і не просто "з вогню у полум'я", а НАРЕШТІ - вона, робота МРІЇ та ще й достойна заробітня платня); зрушення в особистому житті - НУ НАРЕШТІ!, не можу стримати емоцій, невже я таки знайду ЙОГО - щастя, зустрінувши ТОГО - єдиного. Було б чудово! Та це ще не все, зорі також пророкують мені розвиток, ріст...здійснення давно задуманого й омріяного....можна сказати, що еволюція триває:)
   Вперше за 25 років хочеться аби прогноз справдився! Зрештою, ще зовсім трішки і я пересвідчусь в достовірності чи навпаки - спростую усі прогнози! навіки визнавши їх усього лиш побрехеньками й марним гаянням часу! 
А до тої світлої миті відкриття/розкриття залишається зануритися в передсвяткову атмосферу.

неділя, 7 грудня 2014 р.

   Вражаюче, наскільки порожніми можуть бути дні. І здавалося б, ну чого...ось і на вулиці тепліше стало, і опалювати квартиру не припинили...навіть світло не вимикали в рамках тотальної економії. Улюблені книги на своїх місцях, в чашці вистигає чай... А день цілковито пустий. Жодної радості, ніякого відчуття затишку і комфорту. 
   Обличчя самотності без макіяжу.
   Наші дні наповнюють люди, чи бодай думки про тих, хто близький серцю, рідний, важливий. А коли день минає в абсолютній самотності (звичній та постійній) ...ще й позбавлений єдиної втіхи - думок, спогадів та мрій про тих з ким хочеться розділити самотність... на що ж тоді очікувати?
   Ненавиджу такі порожні дні...тоді й себе відчуваєш порожнім. Крижана байдужість до всього огортає з середени...цей холод обпікає.

понеділок, 1 грудня 2014 р.

Ну от, сьогодні офіційно почалася зима. Тож, сніг й мороз мають усі права на присутність у наших ранках. І тому, доведеться поповнити стратигічно важливі запаси какао й теплих шкарпеток:) Зимові шарфіки й шапочки дочекалися виходу в світ на цьогорічний зимовий сезон:)
Віра в диво й передчуття справжніснької зимової казки додає наснаги і сили підвестися вранці з ліжка...й безглуздих посмішок на заспаних обличчях:)