понеділок, 1 грудня 2014 р.

Ну от, сьогодні офіційно почалася зима. Тож, сніг й мороз мають усі права на присутність у наших ранках. І тому, доведеться поповнити стратигічно важливі запаси какао й теплих шкарпеток:) Зимові шарфіки й шапочки дочекалися виходу в світ на цьогорічний зимовий сезон:)
Віра в диво й передчуття справжніснької зимової казки додає наснаги і сили підвестися вранці з ліжка...й безглуздих посмішок на заспаних обличчях:)

Немає коментарів:

Дописати коментар