Всього лиш бачити одні з тобою сни." (надихнув поетичний вечір:))
Сьогодні був дуже барвистий день (як і передбачалось). Послухала Іздрика, раніше читала лиш деякі його поезій, що траплялися мені випадково (напривеликий сором). Сьогодні ж усе було сплановано й прораховано Юліанкою (юним натхненним науковцем).
Я зустрілася із подругою з "файного міста Тернопіль" й дві години блискавично зникли в невідомому напрямку. Нащастя ми встигли оббігати три поверхи й книжкове подвір'я палацу Потоцьких :) За цього марафону придбала книги: 4 з 5 - для роботи й 1 для душі (але це сьогодні я так відповідально поставилась до вибору літератури). Завтра, я дам "обділеній" душі волю й вона швидко виправить цю книжкову несправедливість:)
Надихнувшись чужою поезією згадала про власні віршовані спроби. Ще декілька років тому, навчаюся в інституті я періодично писала вірші (мабуть, кожен таке чудив у миті емоційних потрясінь чи піднесень). Так-от, повернувшись додому після сьогоднішніх феєрій знайшла деякі зі своїх студентських віршів:
***
Я
все чекаю див незнаних,
Небачених
вигадую світів.
А
час спокійненько собі минає,
Й
мене не оминуть не захотів.
І
от роки немов ріка тікають,
А
дні спокійненько собі шмигають,
Й
тихенько двері зачиняють
У
ті небачені світи.
***
Я з
лабіринту мрій шукаю порятунку,
Але
так важко без провідників.
Сплітаються
надії в порятунку,
Й
реальності від мрій не розділить.
Немов
сліпець блукаю я шляхами,
Шукаючи
себе у світі цім.
Так
страшно, знов, зіткнутися реально,
З ілюзіями втрачених надій.
Це звісно не висока поезія, не Костенко й не Іздрик. Та приємно інколи перечитувати ці рядки, за ними ж ховаються спогади, думки й пережевання і тоді (декілька років тому), вони були важливими й подекуди болючими. Нажаль я закинула поетичні спроби, хоча частенько в думках виринають віршовані рядки. Зрештою, не все ще втрачено, достатньо всього лиш почати їх записувати...це ж як музика в далечині, коли починаєш дослухатися мелодія звучить яскравіше й чіткіше.
Гадаю, що шукати себе й свій шлях - це в першу чергу дозволити собі діяти всупереч страхам та упередженням. Наприклад - писати вірші...не ігнорувати римовані рядочки в своїй голові (навіть якщо звучить примітивно чи ненормативно), давати їм право бути. Адже, якщо вони в голові снують, значить вони там не просто так, і аж ніяк не випадково.
Підсумок:
варто спробувати нарешті жити, наважитись робити те, що можливо й не звично, однак може кардинально змінити життя збагативши його тим самим омріяним і невловимим щастям. Треба наважитись на спробу та докласти зусиль аби віднайти свій індивідуальний рай. Не слід відкладати чи виправдовуватись "невмінням", "неготовністю" - життя ж минає.