пʼятниця, 17 жовтня 2014 р.

   Прочитала допис подруги, що ділилася своїми відчуттями й асоціаціями від осінніх днів. Одразу пригадалися мої найрадісніші миті в цю чарівну пору.
Кожен у свій спосіб рятується від осінніх меланхолійних настроїв (чи може від романтичних). Для мене останнім часом цим способом стали прогулянки мальовничими парковими зонами. Здебільшого - Високий Замок після роботи (особливо в такі сонячні дні, що панували останні два тижні...й закінчились учора після обіду). Гадаю найпрекрасніше восени у великому місті - його парки, розфарбовані в яскраві барви усіх можливих відтінків жовтого та червоного. 
     Ніщо не може передати емоцій щастя й спокою, що їх викликає запах пожовклого листя та його журхотіння під ногами. 
От у середу, останній сонячний день, я втілила нарешті свій задум й вирушила на роботу пішки через Стрийський парк. Мені вдалося, ухопившись за безцінний сонячний ранок, сповна насолодитися красою осіннього парку, досхочу находитись по присипаних пахучим та хрустким листям доріжках; поспостерігати за безшумним танком листочків у сонячному мережеві... і навіть не спізнитись на роботу:)
   Це невимовне щастя, відчуття дитячої радості й повнити життя надовго залишиться в моєму серці разом з незабутньою прогулянкою безлюдними парковими алейками. 
      Найпрекрасніше в осені - сама осінь, в усіх її щедрих та мальовничих проявах. 

3 коментарі:

  1. Я в суботу займалась куховарством і трохи читала для дослідження. А потім подивилась "Дорогий Джон" і закінчився день:) Нині після приготування майбутнього обіду і нової порції читанки вибралась із татом на велопрогулянку. Так сумно, що за тиждень-два все листя в паркових зонах зникне... І буде якось незатишно :(

    ВідповістиВидалити
  2. тож, мерщій насолоджуйся осінньо-парковою казковою красою:) та не біда, що осінь закінчується...попереду найчудовіші свята... й у тебе завжди буде нагода відвести душу за куховарством, чи потішити себе приємним факультативним читанням :)

    ВідповістиВидалити