неділя, 16 листопада 2014 р.

   Інколи осіння меланхолія буває дуже доречною! Дає можливість з чистим сумлінням, начхавши на всі справи й заплановані "подвиги", озброїтись чашкою какао та поринути у фантастичний світ літератури.
   Саме таким підвидом меланхолії я й планую зайнятися найблищої години:) 
   Цей несподіваний тиждень підійшов до завершення...і неочікувано для мене припідніс урок з "дорослого житття" - приймати рішення й без страху зіткнутися з наслідками. Дуже важливо бути щирим з собою та іншими, інколи це означає - з готовністю розкриватися перед людьми, довіривши їм свої думки, свої найпотаємніші переживання. 

Немає коментарів:

Дописати коментар