середа, 24 грудня 2014 р.

   З нетерпінням очікую 2015. Для Терезів він обіцяє бути чудовим, сповненим змін та наповнень. Підкупляє те, що позитив прогнозують буквально по усіх фронтах: зміна роботи (і не просто "з вогню у полум'я", а НАРЕШТІ - вона, робота МРІЇ та ще й достойна заробітня платня); зрушення в особистому житті - НУ НАРЕШТІ!, не можу стримати емоцій, невже я таки знайду ЙОГО - щастя, зустрінувши ТОГО - єдиного. Було б чудово! Та це ще не все, зорі також пророкують мені розвиток, ріст...здійснення давно задуманого й омріяного....можна сказати, що еволюція триває:)
   Вперше за 25 років хочеться аби прогноз справдився! Зрештою, ще зовсім трішки і я пересвідчусь в достовірності чи навпаки - спростую усі прогнози! навіки визнавши їх усього лиш побрехеньками й марним гаянням часу! 
А до тої світлої миті відкриття/розкриття залишається зануритися в передсвяткову атмосферу.

1 коментар: