пʼятниця, 5 вересня 2014 р.

Через  місяць мені виповниться 25. Ті самі страшні "чверть століття". В світлі цієї події  хотілося б навести лад в думках й підсумувати прожите, сказане, осмислене, відчуте, омріяне й не зроблене. З чого почати?
Слухаю "Океан ельзи"...виникає питання - кількість відвіданих концертів цього гурту...хм... відповідь - 0!
Сумно.
Однак, значну частину композицій знаю на пам'ять - це +... мабуть. Доведеться змиритися, що більшість омріяного й бажаного я не зробила. Цікаво усвідомлювати, що через дрібні страхи збудовані на невпевненості в собі й залежності від чужої думки доводилось відмовлятися від ... (не те щоб МРІЇ, а от...) мрійки, приємних хвилин радості й щасливого усвідомлення себе в чудовому місці  (чи просто, Щасливого усвідомлення себе, - адже це теж рідкість). Цікаво й лячно водночас...

Немає коментарів:

Дописати коментар