Середа, насичена й неоднозначна...як зазвичай.
Отож, якщо коротко: завтра розпочинається книжковий форум, що вже робить цей і усі наступні дні (до неділі включно) чудовими й безмежно позитивними:) Я з подругою планую відвідати показ дукоментального фільму про Грицька Чубая, якщо зможемо завтра роздобути квиточки (ми випадково дотягли процедуру придбання квітків до кінцевого терміну).
Моє вечірнє заняття йогою пройшло дуже весело й продуктивно... я повернулася додому не на милицях (тому, заняття апріорі пройшло добре:)). Найвеселішими були спроби стати таки в позу "скорпіона", попри небажання тіла (надиво впертого) згинатися у потрібному напрямку... Мої потуги біля стіни (бо саме так виконується вправа, принаймні на початках) не були тривалими...тренерка змилосердилась над нашими покрученими в химерні вузлики тілами:) й ми перейшли до пранаям (дихальних вправ). Зате після "часткового скорпіона", розплеставшись на килимку, відчувала себе надиво гнучкою й пластичною.
Та повернуся до більш приємних роздумів, а саме - форум. Останні кілька днів я наполегливо готуюсь до цього дійства: формую перелік книг, які хотілося б придбати, потім його редагуй, а вкінці повністю переписую...і так декілька разів:). Та кінцевий результат буде таким як завше - накуплю купу художньої літератури, витрачу вдівчі більше передбачуваного ліміту та...безмежно щаслива й натхненна пошурую з своїми надбаннями додому, аби зручно вмостившись на ліжку з чашкою чаю й шедеврами (чи незовсім) поліграфічної справи поринути в неймовірно захопливий світ літератури.
Ще одна чудова подія завтрашнього дня - я зустрінуся зі своєю одногрупницею (й подругою за сумісництвом). Нажаль, ми не бачилися вже більше року. Мешкаючи в Тернополі вона дуже рідко навідується у Львів. Отож, четвер обіцяє бути не менш насиченим та радісним (якщо зможу усі свої задуми й плани поєднати з роботою).
Підсумки:
хороша книга, кружка чаю й затишний куточок - найкращий вид лікувальної терапії при душевних ранах і подряпинах... та й взагалі - це один з найкорисніших та приємніших сбособів гаяння часу в будь-якому віці (авторитетно заявляю у свої "майже чверть століття"). На останок про йогу - не легкий шлях до вдосконалення:). Тому, глибокий вдих і видих, йдемо вперед пізнаючи себе й світ...а найважливіше - красу всередині й довкола:)
Немає коментарів:
Дописати коментар