четвер, 6 листопада 2014 р.


   Ще один тиждень підходить до завершення.

  Я закінчила цикл святкувань Дня Народження (нарешті). Зустрілася в неділю з подругою й ми відсвяткували її День Народження (27 серпня), й моє (6 жовтня), - обмінялися "теплими" подарунками й такими ж думками.

   У мене відбулось два чудових заняття з йоги (залишаюся сповненою ентузіазму в процесі самопізнання) й два уроки танців (за традицією - веселі й ... дуже веселі:)).
   Попри емоційні спалахи й згасання загальне враження від життя чудове:)
  В голові сидить чітка думка, що доля готує приємні сюрпризи. Це найбільша цінність в житті (принаймні в моєму, і саме в цей час) - віра, навіть більше - містична впевненість в тому, що диво (справжнє, казкове диво) наближається. 
  Скоро розпочнуться різдяно-новорічні свята (мої улюблені) - ідеальний час для втілення казок й неймовірних феєрій:)
  Тож, закінчую цей тиждень з гаслом - "в очікуванні дива", - в найоптимістичніших прогнозах та сподіваннях.

1 коментар: