пʼятниця, 7 листопада 2014 р.

    Понеділок загрожує перспективою чергового корпоративу, і знову День Народження. Цього разу людини, яка не те що не приємна мені...цей працівник викликає лише негативні емоції й враження про нього препаскудне... безвідповідальна й лицемірна людина вирішила розіграти фальшиву й недоречну виставу й я опинилася в акторському складі.
    От тільки не люблю брехні, лицемірства й фальші! Тому стою перед моральним вибором - збрехати, що хвора (але доведеться використати саме той метод який так запекло не терплю) чи прийти на роботу й докласти максимум зусиль аби бути чемною та доброзичливою...та заздалегідь передчуваю, що не впораюся.

2 коментарі:

  1. зіпсуєш собі день. не йди. ще й мити йому весь-весь посуд...

    ВідповістиВидалити
  2. так, порада слушна ... але тоді доведеться відбріхуватись, а брехати не хочу...навіть для блага. очевидно вибору немає. залишається сподіватись, що випаде потреба кудись піти...вперше за весь час роботи буду рада, якщо мене кудись по щось відправлять.

    ВідповістиВидалити